TwinTec Vario 5565, traksiyonlu oto yıkamacının arkasındaki optimum yürüyüşü, her yönden, gelişmiş, pratik özelliklerle, “Sınıf İçinde En İyisi” iddia etmemize izin veren çeşitli araçlar ile temsil eder.

Açıklama

Bu TwinTec, Vario ismini bir makinenin herhangi bir alet ayarı ve basit fırça değişikliği yaparak 55cm veya 65cm fırçalama genişliğinde çalışacak şekilde ayarlamış olmasından alır.
65cm modunda fırçalama kafası otomatik olarak pratik bir ofset çalışma moduna genişletilerek sağ tarafa 100 mm baş uzatma sağlar. Bu basit düzenleme, özellikle raf veya diğer engeller bulunan koridorlarda gelişmiş kenar temizlemeye izin verir.
Normal çalışmada, makine sabit 40Kg fırça basıncına sahiptir ancak bunun için operatörün, gerektiği takdirde herhangi bir zamanda 50Kg geçersiz kılma ayarını seçmesine olanak tanıyan ağır hizmet nokta temizleme özelliği ekledik.
Olağanüstü temizleme performansına, düşük gürültüye ve mükemmel manevra kabiliyetine sahip olursunuz ve her sayede memnuniyet sağlamak üzere tasarlanmış bir makineniz var.
Şimdi Yeşil Poliüretan Zemin Aracı Blade Seti ile birlikte verilir.