CLEANVAC ZEMİN TEMİZLEME OTOMATLARI

 

Sert zemin temizliğinde kullanılan akülü zemin temizleme otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip zemin temizleme otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için akülü dar alan zemin temizleme otomatı BSC 42, daha geniş alanlar için sırasıyla B 3501, B 4501, B 7501 modelleri mevcuttur.

Açıklama

Zemin Temizleme Otomatı

 

Her çeşit kapalı alan zemin temizleme otomatı ile zemin temizliğine ihtiyaç duyar. Zemin temizleme makineleri fabrikalar, okullar, alışveriş merkezleri, plazalar ya da küçük ofislerde kolayca kullanılabilir. Gün içinde yüzeyde oluşan kirlerin temizlenmesi hem sağlığınız hem de işletmenizin şık görünüşü açısından oldukça önemlidir. Zemin yıkama işlemini paspas ile yapmanız, iş ve zaman kaybının yanı sıra yüzey temizliği açısından da yetersizdir. Kiri bir yerden alıp diğer tarafa sürüklemeye benzer. Alan genişledikçe de işler iyice zorlaşır ve bir yer temizlik makinesine ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada Cleanvac zemin temizleme otomatları tam ihtiyacınız olan üründür.

Zemin temizleme makineleri; ön kısmından kimyasal karışımlı suyu otomatik olarak yüzeyde dağıtarak zemini fırçalar ve kirleri söker. Arka kısmından ise yerdeki kirli suyu vakumlayarak kirli su haznesine doldurur. Sert zemin temizliğinde kullanılan akülü zemin temizleme otomatları kullanım açısından çok pratiktir. İhtiyacınıza göre farklı özelliklere sahip zemin temizleme otomatı seçenekleri vardır. Küçük ofisler için akülü dar alan zemin temizleme otomatı BSC 42, daha geniş alanlar için sırasıyla B 3501, B 4501, B 7501 modelleri mevcuttur. Çok geniş alanlar için binicili yer temizleme makinelerini inceleyiniz.

 

  • BSC 42: 8 lt temiz su tankı kapasitesine sahip şarjlı dar alan otomatı.
  • B 3501: 20 lt temiz su tankı kapasitesine sahip şarjlı temizlik otomatı.
  • B 4501: 30 lt temiz su tankı kapasitesine sahip şarjlı temizlik otomatı.
  • B 7501: 60 lt temiz su tankı kapasitesine sahip şarjlı temizlik otomatı.

 

Cleanvac Zemin Yıkama Makinesi Avantajları

 

  • Darbelere karşı dayanıklı gövde,
  • Temiz ve kirli su tankı için pratik tahliye çıkışları,
  • İşçilik, kimyasal ve sudan %85’e varan tasarruf,
  • Saatte 1.000 – 3.000 m2 arası temizlik yapabilen çeşitler,
  • Bir defa şarj ile 3-4 saat süreli kullanım imkânı sunar.