Gizli Bahçe Yeni Nesil Oda Spreyi Japon Kiraz Çiçeği

 

Özenle geliştirilmiş Japon Kiraz Çiçeği kokusu sayesinde uygulandığı alanda etkili ferahlık ile havayı tazeler.

İçindekiler:

Alcohol, Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfüm, CI 16255, CI 42090
50 derece alkol ihtiva etmektedir.

Serin yerde saklayınız. Güneş ışığından koruyunuz.

Açıklama

Kullanım Yerleri

Yaşanan tüm mekanlarda, evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda, halı, perde, yatak örtüsü, çamaşır, kumaş gibi yüzeylerde, otomobillerde, klimalarda, sulu sistem elektrik süpürgelerinde havayı aromatize etmede güvenle kullanılır.

Püskürtme Mekanizmasının Kullanımı

Ürün kullanılacağı zaman püskürtme mekanizmasını kapalı konumdan açık konuma alınız. Püskürtme işlemini gerçekleştirdikten sonra mekanizmayı yeniden kapalı konuma getiriniz. Kullanım dışı durumlarda mekanizmayı kapalı tutunuz.

Havayı Aromatize Etmek İçin Kullanımı

Mekanın kapı ve penceresini kapatıp yeterli miktarda ürün püskürtünüz, bir süre sonra mekanı havalandırınız.

Deri, Güderi, Ahşap, Plastik ve Kumaş Yüzeylerde Kullanımı

Halı, perde, yatak örtüsü, çamaşır ve kumaş gibi yüzeylere ürünü püskürterek (çok yakın mesafeden püskürtülmemesi önerilir), yüzey kuruyuncaya kadar havalandırınız. Deri, güderi, ahşap ve plastik eşyalar üzerine uygulamadan önce eşyaların görünmeyen bir yerinde deneyiniz.

Klimalarda Kullanım

Filtresini çıkarıp su ile temizleyiniz. Yeterli miktarda ürünü filtreye püskürtünüz, kurumasını bekleyiniz. Filtreyi yerine takınız.

Süpürgelerde Kullanım

Elektrik süpürgenizin n kapağını açınız, uygun miktar ürünü sulu sisteme ilave ederek kapağını kapatınız. Süpürme işlemi bittikten sonra odayı zeminler kuruyuncaya kadar havalandırınız.