Sıhhi alanlarda hijyen
Saniter alanlar için Sanitasyon Ürünü, Asit ve Klor içermeyen ilk temizleyici olma özelliğine sahip.
Sıhhi alanlardaki suya dayanıklı yüzeyler ve objeler için dizayn edilmiş asit ve klor içermeyen sıhhi temizleyici.

Açıklama

Kireç, sabun ve yağ kalıntılarını gidermede günlük olarak kullanılabilir. Sanikal ile temizlenen yüzeyler su ve kir geçirmez hale gelirler. Kalıcı ve hoş bir kokuya sahiptir. Sanikal, sıhhi tesisat üreticilerinin tavsiyelerine uygundur.

Kullanım Alanları: Sıhhi alanlardaki enamel, seramik, alüminyum, pirinç, krom, paslanmaz çelik, sentetikmateryaller ve emayeden imal edilmiş; küvet, banyo teknesi, tuvalet klozeti, çerçevelibölmeler, ayna, karo ve benzeri tüm suya dayanıklı yüzey ve objelerde kullanıma uygundur. Mermer gibi kalsit bazlı taşlar ürünün kullanımından dolayı matlaşabilirler.

Kullanım Şekli :
Yüzey temizliği / Silme:
Sanikali suyla seyreltmeden ıslak bir bez ya da yumuşak bir süngerin üzerine dökerek yüzeyi temizleyin. Durulayın ya da ıslak bir bezle iyice silin. Tuvalet klozetinin iç kenarlarına suyla seyreltmeden püskürtün ve tuvalet fırçasıyla yayın. Bir müddet etki etmesini bekledikten sonra sifonu çekin.

Veya

4-8 litre soğuk suyun içine ürünü 1-2 kez sıkın.
Yüzeyi temizleme solüsyonuyla ıslatın ve bir sünger,
bez parçası ya da Paspasla temizleyin. İyice durulayın.
Tuvaletlerin temizliği için tuvalet fırçası kullanın.

Köpüklü temizlik:
Ürünü köpük tabancasının içine koyun. Tabakanın yoğunluğuna göre 1:4 ila 1:10 oranında seyreltin. Köpüğü yüzeye uygulayın.
10 dakika sonra suyla iyice durulayın.