VIRUS BUSTER MİKROP SAVAR YAKA KARTI

 

Hava yoluyla bulaşan bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlar. Virüs, bakteri, polen ve diğer mikropların varlığını etkin bir şekilde ortadan kaldırır. Etkisi 30 gün boyunca sürer. 30 günün sonunda yaka kartının yenilenmesi gerekmektedir.

Ürün boyutu: 19 * 12 * 0.8CM
Ürün ağırlığı: 22g
Kullanım süresi: Ambalajı açtıktan sonra yaklaşık 30 gün.

PAKET İÇERİĞİ
Hava geçirmez özel ambalajında 1 adet VİRUS BUSTER yaka kartı
1 adet yaka kartı metal klips.

Açıklama

30 gün boyunca etkin koruma

 

Hava yoluyla bulaşan bulaşıcı hastalıklara karşı koruma ve virüs, bakteri, polen ve diğer mikropların varlığını etkin bir şekilde ortadan kaldırır.

Kişisel kullanım içindir. Yaka kartını üzerinizde taşıdığınızda kart üzerinde bulunan deliklerden salınan renksiz ve kokusuz özel formüllü etken madde sayesinde etrafınızda koruma kalkanı oluşturarak; hava ve damlacık yoluyla bulaşabilecek bakteri ve virüslerden sizi 30 gün boyunca korur.

Klor dioksit, uluslararası olarak güvenli ve toksik olmayan bir yeşil dezenfektan olarak kabul edilmektedir. Klor dioksit, sodyum hipokloritten daha güvenli, daha etkili ve kararlıdır. Baskılı mikropların antibakteriyel etkisi. Düşük konsantrasyonlu klor dioksit gazı, vücudun etrafındaki havayı temizlemek ve insan vücudunun koruyucu tabakası işlevini yerine getirmek için sterilizasyon kartındaki havaya sürekli olarak salınır.

Cilde doğrudan temas etmeyin, kullanım sırasında hafif bir koku olabilir, lütfen burnunuza ve burnunuza yaklaştırmayın. Nefes alın ve kendinizi iyi hissetmiyorsanız kullanmayı bırakın; Kullanım için doktorunuza danışın.
Çocuklar yetişkinlerin rehberliğinde kullanmalıdır.

30 Gün Etkili Virüsten Koruyucu Yaka Kartı

HAREKET MEKANİZMASI

1- Klor dioksit (CD), mikrobiyal organizmanın hücre duvarı ile reaksiyona girerek hücre duvarını parçalayabilen ve (CD) mikrobiyal hücreye nüfuz etmesini sağlayan yüksek oksidasyona neden olur.

2-Klor dioksit (CD), bakteriyel hücre proteinlerinin denatürasyonuna neden olan proteinlerin amino asitlerini bağlayan Sülfür bağını kırar ve böylece üremeyi ve mikrobiyal büyümeyi durdurur.

3-Klor dioksit (CD), mikrobiyal direnci önlemek için (RNA) mikropların genetik kodunun denatürasyonuna neden olur Hazırlama yöntemi Geleneksel olarak, dezenfeksiyon uygulamaları için klor dioksit, sodyum klorit veya sodyum klorit-hipoklorit yönteminden yapılmıştır:

2 NaClO2 + 2 HCl + NaOCl ? 2 ClO2 + 3 NaCl + H2O

1999’da bir grup bilim insanı, sodyum klorür kullanarak Zeolitin emprenye edilmesiyle ClO2 gazı elde etmenin yeni bir yolunu keşfetti ve bu, özellikle tıbbi alanda olmak üzere farklı keçelerde klor dioksit kullanan yeni bir teknoloji düşmanı için bir kapı oldu. Ogata, 2009 yılında sodyum kloriti doğal zeolit ile karıştırarak klorin dioksit üretmek için birkaç deneme yaptı, 2013 yılında Ogata, WHO, FDA ve EPA tarafından onaylanan güvenli konsantrasyon olan 0,03 PMM konsantrasyonunda bu yöntemle klor dioksit üretmeyi başardı. Ve bu VIRUS BUSTER PORTABLE olarak bilinen yeni Japon teknolojisidir. Virus Buster Portable açıldıktan sonra 30 Gün için iyidir ve Çocuklar, hamile kadınlar, yaşlılar, Bağışıklık sistemi baskılanmış hastalar, Doktorlar, Hemşireler, yolcular ve Hac ve Ummra sırasında kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ

Virus Buster yaka kartını ambalajından çıkartın.
Yaka kartının üzerinde bulunan etiketi (sticker) sökerek hava deliklerinin açılmasını sağlayın.
Her zaman bir çanta taşıyorsanız, çantanızın sapına ya da askılığına da iliştirebilirsiniz.
Maksimum etkinliği sağlamak için vücudunuzun ön yüzünde tutun ve kart üzerindeki deliklerin açıkta kalmasını sağlayın.
Uyumadan önce üzerinizde asılı ise çıkartın ve başucunuzda muhafaza edin.
Virus Buster Yaka Kart’ının koruyucu etkisinin sürmesi için gittiğiniz her yerde yanınızda bulundurun.

UYARILAR/ÖNLEMLER

Rüzgarlı ve şiddetli hava akımı bulunan yerlerde koruyucu etkisi azalabilir.
Bulaşıcı hastalıklardan tam korunmak için uzmanlar tarafından tavsiye edilen diğer önlemler (gıda hijyeni, el yıkama, vb.) alınmaya devam edilmelidir.
Kartın içindeki etken madde kesesini açmayın, yemeyin, gözle temas ettirmeyin.
Küçük çocukların erişimine engel olun.
Yüksek sıcaklığa maruz bırakmayın. Direkt güneşte bırakmayın.
Yaka kartının ön yüzündeki deliklere sıvı girmesine izin vermeyin, yıkamayın.
Beklenmeyen bir etki görüldüğünde kullanmayı bırakın.
Virus Buster ürünleri ilaç sınıfına girmez, koruyucu sağlık ürünleridir.