Eyüp Sabri Tuncer El ve Cilt Dezenfektanı

 

Sağlık Bakanlığı tarafından Biyosidal Ürün Tip 1 İnsan Hijyenine Yönelik El ve Cilt Dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmıştır. Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş, Türkak akreditasyonu mevcut bağımsız, dış laboratuarda yapılan testlerle, %99,99 etkin olduğu ortaya konmuştur.

Dezenfekte özellikli etil alkol ve isopropil alkolün müthiş kombinasyonu ile virüs dahil bakteri ve fungusa karşı etkindir. 60 saniyede bu arınmayı hissedin. İçeriğindeki Gliserin ve E Vitamini cildinizi besler ve uzun süreli nemlendirir. Cildinizde dezenfeksiyonu ve nemlendirmeyi eş zamanlı sağlar; tahriş etmez, kurutmaz. Cildi irite etmediği, ürünün irritant olmadığı uluslararası laboratuvarda yapılan in-vitro testlerle geçerli kılınmıştır.

İçindekiler

Denatüre Ethyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Glycerin, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Tocopherol
80 derece alkol ihtiva etmektedir.

Açıklama

Mükemmel püskürtme sistemi ile ideal dozaj

Özel püskürtülebilir başlığı kullanarak, kuru haldeki ellerinize püskürtünüz. Medikal alanda cerrahi dezenfeksiyon için 3 dakika boyunca ellerinizi ve dirsek bölgesine kadar kollarınızı dezenfekte ediniz.

Etkili Olduğu Bakteri ve Virüsler

Umumi ve Kişisel Alan

Bakteriler: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae Candida albicans, Aspergillus braciliensis

Virüsler: Adenovirus Type 5, Poliovirus type 1, Murine norovirus

 

Medikal Alan

Bakteriler: Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli K 12, Enterococcus hirae, Candida albicans

Virüsler: Adenovirus Type 5, Poliovirus type 1, Murine norovirus

 

Kullanım Ömrü:

Serin yerde saklayınız.
Kapak açıldıktan sonra 12 ay.