Kapalı ortamlarınızda (20 – 30 m²) soluduğunuz havanın kalitesini artıran, ortamlardaki sigara, yemek, küf, rutubet gibi kötü kokuları ozon teknolojisi ile gideren kendisi küçük ama teknolojisi ve etkisi büyük bir Rosio ürünüdür.

Oksijen atomlarını ozon molekülüne çevirerek atmosferdeki mantar sporlarını, mikropları ve koku partiküllerini ortadan kaldırır.

Kalıntısız hava dezenfeksiyonu ve soluduğunuz havanın kalitesini artırır.

Hava temizleme özelliğine ek olarak, suyu ozonlamak için su hortumunu kullanabilir ve mutfakta yiyecekleri temizlemek için kullanabilirsiniz.

Mutfak dışında, evinizde veya ofisinizde strerilize etmek istediğiniz her noktada suyunuzu ozonlayabilirsiniz.

Ozon teknolojisine sahip hava temizleme yöntemi herhangi bir kalıntı bırakmaz ve organik reaksiyonun bir etkisidir. Bununla birlikte, temizleme işleminden üretilen ozon doğrudan solunum için uygun olmadığından, klima çalışırken çevrede kalmanız önerilmez. Bunun nedeni, ozonun doğrudan solunum için uygun olmamasıdır.

Rosio Ozon Master’ın zamanlayıcı özelliği, çalışma saatlerini ayarlamanızı sağlar. Örneğin, ayrılırken evinizin veya ofisinizin havasını temizlemek için yeterlidir. Rosio Ozon Master çalışma süresi tamamlandıktan sonra otomatik olarak kapanacaktır.