Hijyenik Temizlik Bezi – 75 Adet

 

Her Yerde Kullanıma Açıktır
Miktarı ve özel tasarımıyla, kafelerde, mutfaklarda, banyolarda, tuvaletlerde, hastanelerde, laboratuvarlarda, spor merkezlerinde, diş merkezlerinde, okullarda ve çocuk kreşlerinde ve daha bir çok alanlarda temizlik ve hijyen garantisi sunmaktadır.

Açıklama

Derinlemesine Temizlik ve Hijyen
Hijyenik olması sebebiyle mikroplara karşı önlem almanızı sağlar. Kullanım sağladığınız alanlarda yüksek hijyen sağlayacak olan bu ürün her zaman çantanızda taşımak isteyeceğiniz bir ürün olma adayıdır.

Uzun Süre Kullanım İmkanı
Bir paketinde 450 tane ıslak temizlik bezi bulunması sayesinde, paketin dibini görmeniz oldukça uzun süre alacaktır. Bu sayede büyük işletmelerde de kullanımı oldukça yaygındır ve tavsiye edilir.

Hızlı ve Keskin Bir Temizlik
Kullandığınız yerleri kısa sürede yüksek hijyen ve ferah bir temizlikle süslersiniz. Profesyonel edasıyla kullanacağınız bu ürün hijyen ve temizlik konusunda müşterileri son derece tatmin etmektedir.

Hoş Kokusu Ferahlatır
Deneyenleri cezbeden ferah ve temiz kokusu, kolonya edasıyla burnunuzun önünden düşürmek istemeyeceğiniz bir bağlılığa doğru sizi sürükleyecektir.

Şık Kova Dizaynı
Diğer ıslak temizlik bezlerine kıyasla, özel olarak paketlenmiştir ve plastik bir kapta gelmez. Kova içerisinde 450 tane bez bulunan bu kovayı, ihtiyacınız kadarını aldıktan sonra kapağını kapatarak, ürünün ferahlığını ve tazeliğini koruyarak, son kalan temizlik bezine kadar performansını en kaliteli şekilde kullanabilirsiniz.