NaCIO Dezenfeksiyon Makinesi

Sadece 10 dakikada hızlı ve doğal dezenfektan

Elektrolitik Dezenfektan Makinesine, 1 ila 3 kaşık yemeklik tuz (NaCL) ve 300ML musluk suyu koyun ve elektroliz yoluyla doğal dezenfeksiyon suyuna dönüştürün.
Cilt için toksik değildir.

Malzeme: PC+ABS
Güç kaynağı girişi: 110v-240v
Çalışma gücü: DC5V/2A
Tek elektroliz süresi: 10 dakika
Kapasite: 400ml
Ürün boyutu: 73*73*277
Meme çapı: 0.03mm
Etkili püskürtme mesafesi: 60cm

Açıklama

Sodyum Hipoklorit (NaCIO) ağartma, temizlik ve hijyen amacıyla kullanılan kimyasal maddedir. Sodyum hipoklorit(NaCIO) dezenfektan, dünyada bakteri ve virüs türlerini etkili bir şekilde etkileyebilen oldukça etkili bir bakterisit olarak kabul edilmektedir. Bu ev dezenfektan makinesi ile, ihtiyaç duyduğunuz anda dezenfeksiyon yapabilirsiniz.

 

Özellikleri:

Kompakt ve Taşınabilir: İç ve dış mekanlarda taşınması kolaydır, her zaman ve her yerde sterilize edilebilir.
ABS Muhafaza: Basınca ve düşmeye dayanıklı, sağlam ve dayanıklıdır.
Şeffaf Elektrolizör: Görünür ve büyük hacim kapasitesi.
Yarı otomatik Püskürtme Başlığı: 0,03 mm mikro basınçlı enjeksiyon. Tetiğe bir kez basın, ürün 2 saniye boyunca çok ince su sisi püskürtebilir.
Tek tuşla Çalıştırma ve Akıllı Hatırlatma: Dezenfektan su titanyum düğmeye basılarak hazırlanabilir; Şişenin altındaki gösterge ışığı çalışma durumunu bildirecek ve hazırlandıktan sonra bir uyarı sesi duyulacak ve ardından otomatik olarak kapanacaktır.
2 dakikalık Hızlı Elektroliz: “Tuz + Su = Dezenfektan”, her zaman evde kendi kendine yapılır, asla dezenfektan konusunda endişelenmeyin.
Kolay kullanım: Jeneratöre bir kaşık dolusu yemeklik tuz ve 200 mL musluk suyu koyun ve iyice sallayın. Gücü açtıktan sonra, tuzu ve suyu hızlı bir şekilde elektrolize etmek için güç düğmesine hafifçe basın; bunlar son derece etkili sterilizasyon ve dezenfeksiyon suyuna dönüştürülecektir.
Güçlü Bakteri Giderimi: Kendi kendine yapılan dezenfektanın bakteri giderme oranı% 99,9’a kadar olup, sağlığınıza özen göstererek Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus, Candida Albicans, Salmonella Typhimurium ve diğer zararlı bakterilere etkili bir şekilde direnebilir.
Güvenli ve Toksik Olmayan: 100-250mg / L klor konsantrasyonu ile kendi kendine yapılan dezenfektan uçucu, kokusuz ve keskin olmayan, güvenli ve hafiftir.
Standart Kaşık Aksesuarı: Bu ürün, tuz dozajını doğru bir şekilde kontrol etmek için bir standart kaşıkla eşleştirilmiştir.
Geniş Uygulama: Ev eşyalarının, kıyafetlerin, süs eşyalarının, sofra takımlarının, banyo ekipmanlarının, kapı kollarının, bebek oyuncaklarının, elektronik ürünlerin, halka açık açık alanların vb. Dezenfeksiyonuna uygulanabilir.

İşlev:

Sterilizasyon ve dezenfeksiyon için kullanılabilen, toksik olmayan ve cildi tahriş etmeyen elektrolitik tuzlu su ile dezenfektan haline getirilebilir. Guangdong Eyaleti Mikrobiyal Analiz ve Test Merkezi tarafından dezenfeksiyon oranı>% 99,9 ile test edilmiştir.
Dezenfeksiyon prensibi: NaCI + H2O = NaClO + H2 ↑, sodyum hipoklorit (NaCIO), kuvvetli oksitleme özelliğine sahiptir, hücre zarına kolayca nüfuz eder ve hücre içine girer. Bakteriyel virüslerin oksidatif ayrışması, bakteriyel virüsleri saniyeler içinde öldürme etkisine ulaşabilir.
Dezenfeksiyon solüsyonu yapma adımları: Makineye oranına göre 1 kaşık yemeklik tuz (NaCL) ve 200ML musluk suyu koyun ve verimli elektroliz ile doğal dezenfeksiyon suyu yapın. Tek bir basış, dezenfeksiyon suyu üretebilir ve şişenin dibinde, makinenin çalışma durumunu gösteren bir solunum ışığı bulunur. Dezenfeksiyon suyu yapıldığında, makine kullanıcıyı bilgilendirmek ve solunum ışığını ve elektrolitik işlevi kapatmak için bir “bip” sesi çıkaracaktır.