Limon Aromalı Mutfak Sabunu

Limonun canlandırıcı etkisi bembeyaz kır çiçekleri Bakımlı Eller Mutfak Sabununda buluştu! *TMF teknolojisi sayesinde bulaşıklarda istenmeyen kokulara son veren mükemmel formülü ile yeni limon aromalı sıvı sabun ile eller bakımlı, bulaşıklar mis kokulu!

*TMF zararlı bir kimyasal kullanılmaksızın, özel geliştirimiş bir proses yardımıyla kötü ve rahatsız edici kokulara karşı mücadele ederek, kötü kokulara karşı etkili olan çevre dostu özel bir teknolojidir. Balık, soğan ve sarımsak gibi istenmeyen kötü kokularla savaşarak ellerinizde ve mutfağınızda hoş bir koku bırakır.

Açıklama

Mutfakta El ve Kolay Bulaşıklarınız İçin

İsteğinize göre elinize ya da bulaşık süngerinize bir miktar Eyüp Sabri Tuncer Limon Aromalı Mutfak sabununu alınız, köpürtünüz ve daha sonra suyla durulayınız.

İçindekiler:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Sodium Peg7 Olive Oil Carboxylate, Sodium Chloride, Cocamide Mipa, Laureth-4, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Parfum, Olive Oil Peg-7 Esters, Olea Europaea Fruit Oil (Doğal Zeytinyağı), Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Benzophenone-4, Citric Acid,Tetrasodium Edta, Citral, Limonene, CI 19140.

Ürün Bileşimi

%5- %15 Anyonik aktif madde, <%5 Amfoterik aktif madde, <%5 Nanyonik aktif madde, Parfum, Edta, Koruyucu (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone), Citral, Limonene.

Kullanım Ömrü:

Kapak açıldıktan sonra 12 ay. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Haricen kullanılır.