Hızlı tesirli, asit bazlı sıhhi temizleyici. Kireç, idrar ve köpük kalıntılarını giderir.
Hoş kokuludur. Temizleme işleminden sonra yüzeyi çok iyi durulayınız.

Açıklama

Asitlere duyarlı, kromajlı veya kromaj pirinç, enamel, anotlu alüminyum, asitlere duyarlı sentetik malzemeler ve aside duyarlı doğal ya da suni sert yüzeyler ürünün uygun olmayan kullanımından dolayı zarar görebilirler. Lütfen sıhhi tesisat üreticilerinin temizlik ve bakım ile ilgili talimatlarını inceleyiniz.

Kullanım Alanları : Sıhhi bölgelerdeki, seramik duvar ve yer karoları, küvetler, tuvalet klozetleri,seramik, porselen ya da paslanmaz çelik pisuvarlar gibi, asitlere ve suya mukavim yüzeylerin temizliği için uygundur. Uyarı: Poliamid objeler, enamel küvetler ve mermer benzeri kalsit bazlı taş yüzeyler asitten zarar görebilir.

Kullanım Şekli :
İlk uygulamadan önce küçük bir bölgeyi asitlere karşı dayanıklı olup olmadığını anlamak için test ediniz.

Yüzey temizliği / Silme:
Sanpurid-Citro’yu suyla seyreltmeden ıslak bir bez ya da yumuşak süngerin üzerine dökerek yüzeyi temizleyin. Durulayın ya da ıslak bir bezle iyice silin. Tuvalet klozetinin iç kenarlarına suyla seyreltmeden püskürtün ve tuvalet fırçasıyla yayın. Bir müddet etki etmesini bekledikten sonra sifonu çekin.

Veya

4-8 litre soğuk suyun içine ürünü 1-2 kez sıkın.
Yüzeyi temizleme solüsyonuyla ıslatın ve bir sünger, bez parçası ya da Paspasla temizleyin. İyice durulayın. Tuvaletlerin temizliği için tuvalet fırçası kullanın.