Lithodur – Kristalize Mermer Cilası

Lithodur ile tüm kalkerli taş türleri parlak, fırçalamaya dayanıklı, kaymaz, kirlenmeye dayanıklı ve kolay temizlenir hale gelir.

Stok kodu: KLLITHOR Kategoriler: Etiketler:
Marka: Kiehl
Brands

Açıklama

Ürün, mermer yüzeylerin doğal görünümlerini ve karakteristik desenlerini etkileyici bir şekilde ortaya çıkarır. Taş döşemelerin su geçirgenliği bundan etkilenmez. Ekonomik kullanımlıdır. Lithodur, doğru kullanıldığında
çevre için güvenlidir.

İçindekiler : Katyonik ve non-iyonik emülsifiye ediciler, mumlar, heksa flurosilikatlar, katkı maddeleri. pH-değeri (konsantre): yaklaşık 2

Kullanım Alanları : Carrara mermeri, travertin ve Jura gibi ince kumlu veya parlak yüzeyli doğal kalkerli taş zeminlerin parlatılması için uygundur. Lütfen, kullanmadan önce mermer zeminlerin uygunluğunu test ediniz. Kaba yüzeyler parlatma işleminden önce makineyle cilalanmalıdır. Granit, kuvars taşı, kumtaşı, palladyen taşı, palladyen fayanslar ve seramik taşlar için kullanımı uygun değildir.

Kullanım Şekli :
Parlatma : Taş yüzeyini iyice temizleyin ve kurumaya bırakın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. 1 m² kadar bir yüzeye ürünü sıkın ve hemen Litho Ped’li makineyle çalışmaya başlayın (140-800 r.p.m. devirle). Litho Ped kirlenecek olursa tersini çevirin veya yenisiyle değiştirin. Parlaklık seviyesi zemin yapısına göre değişkenlik göstereceğinden, iki veya üç uygulama gerekebilir.

Cilalama : Bütüncül bir parlaklık için, tüm yüzeyin bir cilalama ped’i (kırmızı bej veya beyaz) ile cilalanması yerinde olacaktır. Sprey şişesinin memesini kullandıktan sonra suyla temizleyiniz.

Uyarı : Kiehl ürünün usüle uygun olmayan kullanımı ve bundan doğacak
zararlar için hiçbir sorumluluğu kabul etmez.