Doğal Lavanta Yağı & Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici – 1lt

 

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Doğal Lavanta Yağlı Yüzey Temizleyici, ferahlatıcı lavanta kokusu ile silinebilir yüzeylerde derinlemesine hijyen sağlar. İçeriğindeki doğal lavanta yağı, sirke, soda ve isopropil alkol sayesinde, yüzeydeki kir ve lekeleri kolayca temizleyip derinlemesine hijyen sağlarken; lavanta kokusuyla uzun süreli ışıltı ve parlaklık kazandırır.

İçindekiler:

%5 Anyonik Aktif Madde, %5 Noniyonik Aktif Madde, Isopropyl Alcohol, Acetic Acid (Beyaz Sirke), Lavandula Angustifolia Herb Oil (Doğal Lavanta Yağı), Sodium Carbonate, Parfum, Polysorbate-80, Methylcholoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetra Sodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid, Limonene, Linalool, CI 17200, CI 42090.

Açıklama

Kullanım kolaylığı sağlayan özel şişe ve püskürtme mekanizmasıyla Quick & Clean Doğal Lavanta Yağlı Yüzey Temizleyiciyi kir ve lekelerin bulunduğu alanlara direkt uygulayınız. Özel başlığı yüzeye köpük şeklinde uygulanmasını sağlayacaktır. Kullanmadan önce başlığı stop konumundan püskürtme konumuna getiriniz, işleminiz bittiğinde yeniden stop konumuna getiriniz. Etkili sonuç için uygulama sonrası silmeden önce birkaç dakika bekleyiniz, ardından bir bez yardımıyla yüzeyi tamamen siliniz.

Ahşap, deri, suni deri gibi hassas yüzeylerde kullanmadan önce yüzeyin görünmeyen küçük bir bölümünde denemeniz tavsiye edilir.