1000 ml Çam Yağı & Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici

Eyüp Sabri Tuncer Quick & Clean Doğal Çam Yağlı Yüzey Temizleyici, ferahlatıcı çam kokusu ile silinebilir yüzeylerde derinlemesine hijyen sağlar. İçeriğindeki doğal çam yağı, sirke, soda ve isopropil alkol sayesinde, yüzeydeki kir ve lekeleri kolayca temizleyip derinlemesine hijyen sağlarken; çam kokusuyla uzun süreli ışıltı ve parlaklık kazandırır.

Kullanım kolaylığı sağlayan özel şişe ve püskürtmem mekanizmasıyla Quick & Clean Doğal Çam Yağlı Yüzey Temizleyiciyi kir ve lekelerin bulunduğu alanlara direkt uygulayınız. Özel başlığı yüzeye köpük şeklinde uygulanmasını sağlayacaktır. Kullanmadan önce başlığı stop konumundan püskürtme konumuna getiriniz, işleminiz bittiğinde yeniden stop konumuna getiriniz. Etkili sonuç için uygulama sonrası silmeden önce birkaç dakika bekleyiniz, ardından bir bez yardımıyla yüzeyi tamamen siliniz.

Açıklama

Ahşap, deri, suni deri gibi hassas yüzeylerde kullanmadan önce yüzeyin görünmeyen küçük bir bölümünde denemeniz tavsiye edilir.

İçindekiler:

<%5 Anyonik Aktif Madde, <%5 Noniyonik Aktif Madde, Isopropyl Alcohol, Acetic Acid (Beyaz Sirke), Pine Oil (Doğal Çam Yağı), Sodium Carbonate (Soda), Sodium Cumenesulfonate, Methylcholoroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Tetra Sodium EDTA, Benzophenone-4, Citric Acid, CI 19140, CI 42090, CI 15985.

İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için kullanım talimatına uyunuz. Çocuklardan, gıdalardan ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız ve bir doktora danışınız.

Boş ambalajları başka bir amaç için kullanmayınız. Usulüne uygun olarak imha ediniz.

Uygun saklama koşullarında, üretim tarihinden itibaren 36 aydır.