Balabanlı

Balabanlı Grup: Temizlik Sektöründe 96 Yıllık Tecrübe

Balabanlı Grup, 1927 yılında Beypazarı’nda tiftik ticaretiyle başlayan bir aile şirketidir. 1942 yılında manifatura ve ev eşyası sektörüne giren şirket, 1963 yılında Ankara’ya taşınmıştır. 1980’li yıllarda beyaz eşya sektöründe yaşanan krizle birlikte temizlik sektörüne giren Balabanlı Grup, bu alanda öncü kuruluşlardan biri olmuştur.

Balabanlı Grup, temizlik makineleri ve ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Amerika ve Avrupa’dan 8 firma ile çalışan şirket, kendi patentli markası olan Balclean adıyla mal üretip, ithal etmektedir.

Balclean ürünleri, üstün teknoloji ile üretilen, sağlam, çevreye ve doğaya saygılı ve işlevsel ürünlerdir. Bu ürünler, kaliteli ve bilinçli tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayarak ülke çapında tercih edilmektedir.

Balclean ürünleri, hava alanlarından, terminallere, otellerden hastanelere, fabrikalardan imalathanelere, kamu kuruluşlarından okullara, cadde ve sokaklardan evlere kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Balabanlı Grup, milli emek ve sermaye ile sanayi yatırımlarında bulunarak ülkemize daha çok kazandırmayı hedeflemektedir.

Balabanlı Grup, temizlik sektöründe 96 yıllık deneyime sahip, alanında uzman bir şirkettir. Balclean markalı ürünleri ile kaliteli ve güvenilir hizmet sunan Balabanlı Grup, temizlik konusunda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada bulabileceğiniz tek adrestir.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *